• Ehitusinfo
  • Meist
  • Blogi
  • Kontakt

Harmoonilised Kodud

Harmooniline Kodu

kodud

Harmooniline Kodu elementmaja on eeskujulik tulevikumaja, milles on läbimõeldud ja komplektsed lahendused.

Meie kodud on kooskõlas loodusseadustega, kasutatud on Feng Shui põhimõtteid maja planeeringul, et luua harmooniline kodu.

Kodu on disainitud ja projekteeritud kestma kaua, sellel on tugev konstruktsioon, kolmekordsed aknad ning maja välisfaasadil kasutatakse termotöödeldud Thermory voodrilaudu, mis annavad seintele loodusliku ja unikaalse välimuse.

Meie majad valmivad tugevatest ja arhitektuurselt omapärastest betoonelementidest. Tegemist on uudse Benpan Nordic tehnoloogiaga, mis võimaldab uskumatult kiiret ehitusaega ja pakub vastupidavat kivimaja lahendust.

Vali sobiv kodutüüp

Võtmed kätte kodu hind alates 370 000€+ KM

Mis on

Feng Shui?

Feng shui on tuhandeid aastaid vana ruumikorralduse meetod Hiinast, mille eesmärk on luua inimese ja teda ümbritseva keskkonna vahel harmoonia. Tänapäevane new age feng shui on kasutusel abivahendina, et organiseerida keskkonda kodukujunduses, disainis, kontorites jne. Tegelikult pole feng shui-s midagi müstilist, sest loodus mõjutab meid ja meie kõiki tegemisi.

Juba 1930ndatel leidis dr Rimbaud, et 60-70% haigustest, mida inimene põeb tuleneb tema elukohast ja teda ümbritsevast keskkonnast. Fakt on see, et me kõik oleme mõjutatud loodusest kas otseselt või kaudselt ning seepärast on mõistlik looduse iseärasusi tunda ning vastavalt nendele kohanduda, et elada õnnelikku ja tervet elu.

Feng shui meetod ehituses ja koduplaneerimises tegelebki sellega, et luua mitte ainult ilus vaid ka mugav ja hea sisekliimaga kodu.